C&C ULUSLARARASI HUKUK BÜROSU

Av. ibrahim Fırat tarafından 30.11.2000 tarihinde kurulan C&C Uluslararası Hukuk Bürosu; genç, dinamik ve branşlarında uzman kadrosu ile müvekkillerine en hızlı ve en etkin hukuki danışmanlık hizmetini şefaflık, objektiflik ve verimlilik ilkelerini gözeterek sağlamaktadır.

 

Büromuz İstanbul Nişantaşı'nda olup; yurtiçinde Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Samsun, Muğla, Şanlıurfa, Denizli, Erzurum ve Trabzon illerinde ve yurtdışında Amerika Birleşik Devletleri (Houston-Texas), İngiltere (Manchester-Londra), Almanya (Münih-Bonn), Hollanda (Amsterdam), Yunanistan (Atina-Selanik), Mısır (Kahire) ülkelerinde ve diğer önemli ticari merkezlerdeki bürolarla işbirliği yapmaktadır. Müvekkilleriyle sürekli olarak temasta olmayı ve koordineli çalışmayı prensip haline getiren büromuz, bu amaç doğrultusunda verilen hizmete ilişkin haftalık, aylık ve yıllık raporlarla bilgilendirme gerçekleştirmektedir.

 

Ekibimiz müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına yüksek kalitede hukuki çözüm sağlamak amacıyla,  ülkemizdeki ve dünyadaki hukuki, ticari ve ekonomik gelişmeleri  yakından takip etmektedir.

 

 

Büyükçiftlik Sokak No:3 Daire:2 

Nişantaşı

ŞİŞLİ - İSTANBUL 

Tel: +90 212 2252304 

Fax: +90 212 225 22 98 

E-mail: info@ibrahimfirat.av.tr

 

 

İLETİŞİM

Copyright © 2015 C&C ULUSLARARASI HUKUK BÜROSU. All Rights Reserved.