HAKKIMIZDA

Av. ibrahim Fırat tarafından 30.11.2000 tarihinde kurulan C&C Uluslararası Hukuk Bürosu; genç, dinamik ve branşlarında uzman kadrosu ile müvekkillerine en hızlı ve en etkin hukuki danışmanlık hizmetini şefaflık, objektiflik ve verimlilik ilkelerini gözeterek sağlamaktadır.

Büromuz İstanbul Nişantaşı’nda olup; yurtiçinde Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Antalya, Samsun, Muğla, Şanlıurfa, Denizli, Erzurum ve Trabzon illerinde ve yurtdışında Amerika Birleşik Devletleri (Houston-Texas), İngiltere (Manchester-Londra), Almanya (Münih-Bonn), Hollanda (Amsterdam), Yunanistan (Atina-Selanik), Mısır (Kahire) ülkelerinde ve diğer önemli ticari merkezlerdeki bürolarla işbirliği yapmaktadır. Müvekkilleriyle sürekli olarak temasta olmayı ve koordineli çalışmayı prensip haline getiren büromuz, bu amaç doğrultusunda verilen hizmete ilişkin haftalık, aylık ve yıllık raporlarla bilgilendirme gerçekleştirmektedir.

Ekibimiz müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına yüksek kalitede hukuki çözüm sağlamak amacıyla, ülkemizdeki ve dünyadaki hukuki, ticari ve ekonomik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Hizmet Alanlarımız

Özel Hukuk Alanları

Ticaret Hukuku

Şirketler Hukuku

Halka arz, Birleşme ve Devralma

Rekabet Hukuku

Kıymetli Evrak ve Kambiyo Hukuku

Bankacılık ve Finans Hukuku

Sigorta Hukuku

Borçlar Hukuku

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku

Markalar ve Patent Hukuku

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Gayrimenkul ve İnşaat Hukuku

Aile Hukuku

Miras Hukuku

Spor Hukuku

Sağlık Hukuku

Teknoloji, Medya ve Telekomünikasyon Hukuku

Kamu Hukuku Alanı

Ceza ve İnfaz Hukuku

İcra ve İflas Hukuku

İdare Hukuku

Vergi Hukuku

Trafik Hukuku

Uluslararası Hukuk Alanı

Uluslararası Hukuk ve Kanunlar İhtilafı

Deniz Ticaret Hukuku

Yabancılar Hukuku